Buradasınız

Meslekte 35 yılını dolduran çalışanlara ve emekli olan çalışanlara Başkanımız Seyfettin BAYSAL tarafından hediyeleri takdim edildi.

Meslekte 35 yılını dolduran çalışanlara ve emekli olan çalışanlara Başkanımız Seyfettin BAYSAL tarafından hediyeleri takdim edildi.

30. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Başkanımız Seyfettin BAYSAL başkanlığında Gelir İdaresi Grup Müdürü Mehmet Fatih TEKSİN, Gelir İdaresi Grup Müdürü Güngör GÖNÜLTAŞ, Gökalp Vergi Dairesi Müdürü Ahmet ÇIRAK, Süleyman Nazif Vergi Dairesi Müdürü Murat ARSLAN, Cahit Sıtkı Tarancı Vergi Dairesi Müdürü Hakan ATABAY, İnsan Kaynakları Müdürü Cihan SARI, Gelir Kurumlar ve Diğer Vergiler Müdürlüğü Müdürü Kenan COŞKUN,  İdari ve Mali İşler Müdürü Zekeriya TUNÇ, Hukuk Bürosu Koordinatör Avukatı Salih SIMPİL, Eğitim Müdür V. Zeynep KOCADAYI YILDIZ, Bilgi İşlem ve Elektronik Belge Yönetimi Müdür V. Ramazan KALENDER'in katılımıyla Meslekte 35 yılını doldurmuş Başkanlığımız birimleri ve Vergi dairesi Müdürlüğü çalışanlarından;

Ramazan KALENDER,  Abdulbari KARHAN, Cevat UNCU, Mehmet KAVAL, Naci TEKİN, Sıddık YILMAZ, Celal CENNET, Mehmet KAYDU, Muhammed Mustafa AKSOY, Nevzat YILDIZ’a Gelir İdaresi Başkanı Bekir BAYRAKTAR tarafından düzenlenen teşekkür belgesi ve hediyeleri takdim edildi.

Ayrıca  kurumumuzdan emekli olan Necla YELİMLİEŞ, Nezihe İLHAN, Nesrin ALTANHAN, İsmet ERDUR’a plaketleri ve hediyeleri, , Yasemin ÖTEN, Fevziye AYGÜLER ‘e hediyeleri takdim edildi.

Toplantı da Başkanımız Seyfettin BAYSAL 35 yılını dolduran çalışanlara ve emekli olan  çalışanlara kuırumumuza vermiş olduğu değerli katkılardan ve hizmet süresi boyunca yaptıkları başarıları çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.